batuhan@batuhangrup.com.tr
Tel: (0312) 815 20 55
Batuhan Grup bir adım önde;
Batuhan Grup ile bir adım öne…

HAKKIMIZDA

1976 yılında yola çıkarken önümüzdeki engel ve zorlukları biliyorduk… Gelişen teknolojiye, değişen zamana ve artan iş gücüne ayak uydurmamız, kaliteden ödün vermeden daha yenilikçi adımlar atmamız gerektiğini biliyorduk… Hedeflerimizi ve ulaşmak istediğimiz noktayı belirlerken tek düşüncemiz vardı, o da kaliteden ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden emin ve ağır adımlarla ilerlemekti.

Çalışma arkadaşlarımızı bu düşünceye uygun, işinde profesyonel, kalite anlayışımıza ve ilerleme hedefimize inanan bir ekipten oluşturduk.

Günümüz teknolojisinin sağladığı olanakları en iyi şekilde kullanarak makina parkımızı kurduk. Gelişen teknolojileri yakından takip edip, gereken makine parkurlarını bünyemize dahil ettik, etmeye de devam edeceğiz.

 


Bugün geldiğimiz noktada içinde bulunduğu lokasyonda sektöründe lider bir firma haline gelen Batuhan Grup Ambalaj, müşterilerinin taleplerini zamanından önce, kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

-ŞİRKETİMİZ Yönetim kadrosu ve çalışanları; kalitenin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir.

 

Günümüz teknolojisinin sunduğu imkanlar doğrultusunda yarına ve ürüne değer katan Batuhan Grup Ambalaj, imkanlarını, bilgi ve deneyimlerini teknolojiyi de arkasına alarak siz değerli müşterilerine sunuyor.

 

Bu bağlamda fabrikamızda 8 renk flexo baskı makineleri, gıda yönetmeliğine uygun solventsiz laminasyon makineleri, son teknoloji dilimleme makineleri ve son teknoloji aktarma makinesi bulunmaktadır.

Müşterilerine ambalaj sektöründe uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan Batuhan Grup Ambalaj, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu devrede Batuhan Grup Ambalaj; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapılış birimleri ile ilgili olarak dökümanlarını oluşturmuştur ve kaliteden ödün vermeden müşteri taleplerini yerine getirmektedir.

Uzman personelimiz liderliğinde, tüm görevlerimizi aldık. Batuhan Grup Ambalaj üretim tesislerinde ürünün fabrikamızdan ve müşteriye teslimat aşamasına kadar geçen sürede koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden tüm çalışanlarımız bu amaç doğrultusunda hizmet vermektedir.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “işletme, çalışan ve müşteri” işbirliğinin farkında olarak, kalite politikamızı, ambalaj sektöründe;

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,
 • Verimliliği sağlamak,
 • Çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak,
 • Kalıcı müşteriler edinmek…

şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.

 

 • Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak çalışanlarımız için değer yaratan bir şirket olmak
 • Alternatifli ürün seçeneklerimiz, doğru hizmet ve uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak

 • Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak
 • Müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak
 • Müşterilerimizin ürünlerimizden memnun kalmalarını sağlamak
 • Takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızla etkin ve keyifli ortam sağlamak
 • Çevreye ve doğaya olan duyarlılığımızı daimi kılmak ve bu hassasiyetimizi genele yaymak
 • Müşterilerimize uygun fiyatlarda ürün sunmak
Batuhan Grup bir adım önde; Batuhan Grup ile bir adım öne…