batuhan@batuhangrup.com.tr
Tel: (0312) 815 20 55
Batuhan Grup bir adım önde;
Batuhan Grup ile bir adım öne…

Üretim

 

Günümüz teknolojisinin sunduğu imkanlar doğrultusunda yarına ve ürüne değer katan Batuhan Grup Ambalaj, imkanlarını, bilgi ve deneyimlerini teknolojiyi de arkasına alarak siz değerli müşterilerine sunuyor.

Bu bağlamda fabrikamızda baskı makinalarımız, laminasyon tesisimiz ve dilimleme tesislerimiz bulunmaktadır.

Grafik Tasarım

 

Tüketiciler genellikle ambalajın içindekine değil ürün ambalajına göre karar verir. Raflardaki ürünlerinizin fark yaratması için doğru bir grafik tasarım önemlidir. Doğru bir grafik tasarım ile

Üretimin başlangıcı olan baskı öncesi bölümünde, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları belirlenir. İhtiyaçlar doğrultusunda tasarım hazırlanır veya mevcutta bulunan tasarım baskıya uygun hale getirilir. Flekso baskı tekniğinin vermiş olduğu düşük klişe maliyeti ve yüksek kalite birleşerek, siz müşteriler tarafından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

 

Konusunda uzman grafik tasarım ekibi, müşterilerin fikirlerini, ambalaja dönüştürerek, tecrübe ve ileri teknoloji profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır. Bu sayede ürünlerin görselleri ve kalitesi her daim güvence altınadır.

Flekso Baskı

 

Batuhan Grup Ambalaj’da ürettirilen her ambalaj, baskı renkleri tasarıma uygun olarak yapılmaktadır.

 

Yüksek teknolojiye sahip hassas makine parkurumuz ile ambalajlar en yüksek kaliteye ulaşılmaktadır. Dakika da 400 metre hıza, 8 renge kadar Flekso baskı kapasitesine sahip matbaa cihazlarıyla, otomatik baskı izleme sistemlerine sahip, baskı kalitesinin doğruluğının devamlılığı sağlanır. Non-shop çözgü ve sargı sistemleriyle hızlı hizmet vermektedir.

 

Her zaman yeni yatırımlar yapan Batuhan Grup Ambalaj, Flekso matbaa makinalarında kullanılmaya başlayan “Grafiksel konumlandırma sistemi (Graphical Positioning System) sayesinde, ambalajlarda en iyi baskıya ulaşurken, iş tekrarlarında kalite devamlılığı da bu sayede ulaşılmaktadır. Bu süreç sayesinde işlerin sürekliliği maksimum verim elde edilmektedir.

Aktarma

Aktarma baskıda oluşan hataları kontrol etmek, hataları temizlemek ve sarım kalitesi bozuk olan ürünleri düzeltmek için kullanılır. Üzerine takılan kontrol cihazı ile operatörün bile göremeyeceği hataları temizleme imkanı sunar. Bu şekilde laminasyon ve dilimleme hatlarına problemsiz ürünler göndererek üretim proseslerinde kalite ve kapasite artışı sağlar.

Her konuda olduğu gibi Batuhan Grup Ambalaj bu konuda da sektörün lideridir. Türkiye’deki bir çok firma bu tür bir makineye sahip değildir.

Laminasyon

 

Batuhan Grup Ambalaj ‘da ürettirilen her ambalaj, baskı renkleri tasarıma uygun olarak yapılmaktadır.

 

Yüksek teknolojiye sahip hassas makine parkurumuz ile ambalajlar en yüksek kaliteye ulaşılmaktadır. Dakika da 400 metre hıza, 10 renge kadar Flekso baskı kapasitesine sahip matbaa cihazlarıyla, otomatik baskı izleme sistemlerine sahip, baskı kalitesinin doğruluğının devamlılığı sağlanır. Non-shop çözgü ve sargı sistemleriyle hızlı hizmet vermektedir.

 

Her zaman yeni yatırımlar yapan Batuhan Grup Ambalaj, Flekso matbaa makinalarında kullanılmaya başlayan “Grafiksel konumlandırma sistemi (Graphical Positioning System) sayesinde, ambalajlarda en iyi baskıya ulaşurken, iş tekrarlarında kalite devamlılığı da bu sayede ulaşılmaktadır. Bu süreç sayesinde işlerin sürekliliği maksimum verim elde edilmektedir.

Dilimleme

 

Üretimin son aşaması dilimlemedir. Baskısı ve laminasyonun biten ürünler, istenilen ölçüde dilimlenip rulo halinde müşteriye hazır hale getirilmektedir.

 

Rulo haline getirilen filmler, otomatik paketleme makinelerine uygun olarak, depolama alanına götürülür ve sipariş emriyle beraber sevkiyet departmanına aktarılır.

Batuhan Grup bir adım önde; Batuhan Grup ile bir adım öne…